Hyvänmielen turvapalvelut

Soita meille: 010 5710 113

Hyvänmielen turvapalvelut

Soita meille:
010 5710 113

ME OLEMME X-SEC

Maailma muuttuu.
Muutoksiin mukautuminen vaatii ketteryyttä, kehittymistä ja kasvukykyä.

Turvallisuus on enemmän kuin riskienhallintaa.
Se on tiedostamista, toteuttamista ja tiimityötä.
Kumppania valitessasi, valitse sellainen, joka ei pelkästään pysy muutoksessa mukana,
vaan on yksi muutoksen tekijöistä.

Me olemme muuttuva tekijä, me olemme X-SEC.

AAA
 AITOUS  –  AKTIIVISUUS  –  AMMATTITAITO

X-SEC GROUP OY

Juuso Toivonen

Toimitusjohtaja / Yrittäjä
044 523 0887
juuso.toivonen@xsec.fi

Maarit Mikkola

Hallintopäällikkö
maarit.mikkola@xsec.fi

Iina Turpeinen

Hallintoassistentti
iina.turpeinen@xsec.fi

TURVAPALVELUT

Olli Taulio

Operatiivinen Johtaja
040 414 6030
olli.taulio@xsec.fi

Björn Åkerblom

Björn Åkerblom

Aluejohtaja, Uusimaa
0400 800 066
nalle.akerblom@xsec.fi

Vesa Sinisalo

Palvelupäällikkö, Turku
0400 752 123
vesa.sinisalo@xsec.fi

Johannes Vuorinen

Palvelupäällikkö, Salo/Lohja
050 358 9009
johannes.vuorinen@xsec.fi

Nico Aho

Koulutuspäällikkö
050 529 1111
nico.aho@xsec.fi

Aarne Tuomisto

Aarne Tuomisto

Kouluttaja
050 382 2812
koulutus@xsec.fi

KAMERA- JA HÄLYTYSVALVONTARATKAISUT

Tero Roos

Myyntipäällikkö
050 528 3660
tero.roos@xsec.fi

Johannes Vuorinen

Myynti, Salo/Lohja/Nummela
050 358 9009
johannes.vuorinen@xsec.fi

Rekrytointi & Vuorosuunnittelu

Tuomas Ristilehto

Henkilöstöpäällikkö
Vuorosuunnittelu: Vartiointi
050 430 6933
tuomas.ristilehto@xsec.fi

Nico Aho

Vuorosuunnittelu
Ravintolat, baarit, yökerhot
050 529 1111
nico.aho@xsec.fi

Olli Sarpila

Vuorosuunnittelu
Hesburger, Viking Line
040 718 2871
olli.sarpila@xsec.fi

Qendresa Aaltonen

Vuorosuunnittelu
Tapahtumat, Festivaalit
050 479 8581
tapahtumat@xsec.fi

Janne Rauhala

Janne Rauhala

Vuorosuunnittelu
Yleinen
040 0167 923
janne.rauhala@xsec.fi

Tapahtumavuorosuunnittelun tavoitat:
tapahtumat@xsec.fi   050 479 8581

Ensiapupalvelut

X-Varuste , myymälä & verkkokauppa

Emil Gustafsson

Myymälävastaava
010 5710 107
info@xvaruste.fi