fbpx

Me

turvapalvelut turvallisuus palvelut

ME

ALUSSA OLI VISIO

Yrityksemme tarina alkoi samalla tavalla, kuin monet tarinat tahdonvoimasta ja tavoitteiden asettamisesta.

Syntyi yhteisö, jonka keskiössä on #hyvänmielenturvapalvelut

Olemme täyden palvelun turvallisuusyritys ja meiltä saat turvallisuuspalveluiden lisäksi
myös turvallisuuskoulutukset sekä turvatuotteet räätälöidysti, mutta kustannustehokkaasti.

Toimimme koko Suomessa ja keskuksemme on Turku.

Hyväntuulinen ASIAKASPALVELU – palvelun HENKILÖKOHTAISUUS – ketterä JOUSTAVUUS
muodostavat yrityksemme peruspilarit yhä tänäkin päivänä.

Kiitos kaikille, että olemme saaneet palvella jo vuodesta 2008 asti.
Kiitos teille, jotka olette jo osa tätä tarinaa, ja teille jotka ette vielä ole, niin…

X-SEC GROUP OY

Juuso Toivonen

Toimitusjohtaja / Yrittäjä
044 523 0887
juuso.toivonen@xsec.fi

Maarit Mikkola

Hallintopäällikkö
045 895 3533
maarit.mikkola@xsec.fi

Olli Taulio

Aluejohtaja, Varsinais-Suomi
040 414 6030
olli.taulio@xsec.fi

Björn Åkerblom

Aluejohtaja, Uusimaa
040 080 0066
nalle.akerblom@xsec.fi

Mikko Kylmäkorpi

Aluejohtaja, Pirkanmaa
mikko.kylmakorpi@xsec.fi

Nico Aho

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
045 140 6722
nico.aho@xsec.fi

Tero Roos

Turvallisuusasiantuntija
050 528 3660
tero.roos@xsec.fi

Aarne Tuomisto

Turvallisuusasiantuntija
044 508 0790
aarne.tuomisto@xsec.fi

Rekrytointi & Vuorosuunnittelu

Nico Aho

Koulutuskoordinaattori
050 529 1111
nico.aho@xsec.fi

Aarne Tuomisto

Kouluttaja & Turvallisuusasiantuntija
044 508 0790
aarne.tuomisto@xsec.fi

Ensiapu

X-Varuste myymälä & verkkokauppa

info@xvaruste.fi / 050 571 7559 / www.xvaruste.fi

>
X